משחקי בנות...כי הבנות אוהבות לשחק עם בובת ובמיוחד עם בראץ
 

משחקי בראץ חדשים

 

 

תנאי שימוש באתר

על כל הערות או טענה לגבי האתר או תכני האתר ניתן לפנות עלינו במייל - לפניה במייל לחץ כאן

1. אתר אינטרנט זה על כל התכנים הכלולים בו מיועד לשימוש חופשי אישי – בחינם.

2. כל זכויות היוצרים של המשחקים והסרטונים המוצגים באתר שייכים לבעלי האתרים מארצות הברית אשר מאפשרים שימוש חופשי במשחקים וסרטונים שלהם והתקנתם באתר זה.

3. כל זכויות הקניין לגבי הרעיון, התוכן הכתוב, והעיצוב שמור באופן מוחלט לאתר ולמנהליו.

4. אין להעתיק, לשנות, לשכפל, למכור פריטים מפריטי האתר ותכניו ללא קבלת האישור מראש בכתב ממנהלי האתר.

5. מנהל האתר אינו אחראי ואין לו שליטה ישירה על חלק מהתכנים ו/או הפרסומות המתפרסמות באתר אשר נמצאים באתרים חיצוניים. בנוסף אין למנהל האתר שליטה מידית על תכנים מסוימים אשר נכתבו או הועלו לאתר ע"י גולשים.

6. מנהל האתר יעשה ככל יכולתו כדי לדאוג שתכני האתר שאין לו שילטה ישירה עליהם או מידית יתאימו לאופי וגיל הגולשים, הן בתכנים והן במודעות המתפרסמות בו. פנייה בגין תוכן בעייתי, תישקל ברצינות ע"י מנהל האתר, אך לא תחייב אותו בכל צורה שהיא.

7. מנהל האתר שומר על זכותו למחוק או לעשות כל שינוי בתכנים או קבצים אשר נכתבו או הועלו ע"י הגולשים ללא הודעה מראש.

8. הצגת הפרסומות באתר אינה מהווה המלצה או הבעת עמדה של מנהל האתר לגבי נכונות ו/או כדאיות המוצרים. מנהל האתר אינו אחראי לפרסומות המופיעות באתר. מנהל האתר אינו אחראי לכל נזק ו/או פגיעה ישירה ו/או עקיפה שייגרמו לגולשים, ולגולש לא תהא כל טענה או תביעה כלפי מנהל האתר לגבי המידע המפורסם או המוצג באתר.

9. כל התקשרות שיעשה הגולש עם צד שלישי המפרסם באתר, תעשה ישירות מולו וכל טענה או תביעה יופנו על ידי הגולש והמשתמש, ישירות אל הצד השלישי ממנו קיבל הצעה או ממנו קנה ולא תהיה לו כל טענה או תביעה כלפי מנהל האתר.

10. מנהל האתר שומר על הזכות לשנות או להפסיק את הפעלת האתר ללא הודעה מוקדמת. מנהל האתר אינו מתחייב כי לא יפלו תקלות בהפעלתו של האתר.

11. תנאי השימוש באתר מחייבים את הגולשים והמשתמשים. ההחלטה אם לגלוש באתר זה או לא, היא על אחריות הגולש בלבד. בעת השימוש באתר, הגולש / משתמש / המפרסם, מצהיר כי הוא מסכים לכל תנאי השימוש.
 

 

 

 

 

 

 

 

משחקי הלבשה בחינם בראץ הכי אהובים

תינוקת בראץ בחנות ירקות בראץ בים בראץ מתלבשת להופעה

בראץ והחברה שלה הלכו לעשות קניות בחנות ירקות והן זקוקות לעזרה שלכן איך להתלבש, הן תינוקות עדיין וקשה להן להחליט, יש לכן מקשים משני צידי המסך ואתן צריכות ללחוץ עליהם...

  בראץ וחברותיה הלכו לחוף הים ואתן יכולות לבחור להן בגדי ים, כובעים, משקפי שמש, תיקים ועוד המון הפתעות שיעשו לכן את היום, בואו ללמוד וללמד את בראץ על אופנת חוף ים באחד מן...

וואו איזה משחקי בנות יפים שכרגיל בארץ המהממת מככבת בו, במשחק זה בראץ יפה וחמודה מתמיד ואתן צריכות לעשות אותה כמה שיותר יפה בשביל ההופעה החשובה שלה, היא כבר על...

     

בראץ בדירה חדשה התכשיטים של בראץ תצוגת אופנה של בראץ
בראץ עברה לדירה חדשה והיא צריכה את עזרתכן כדי לעצב את הדירה ואת הלבוש שלה, יש המון אפשרויות של לבוש ואפילו את גודל העיניים אפשר לעצב, בצד המסך יש שלושה פסים שאם... משחקי בנות בחינם מדהימים אנו מביאים לכן פה באתר והפעם אנו מביאים לכן את שלישיית בראץ ואתן צריכות לבחור בעזרת הכפתורים למעלה במסך איזה בראץ אתן רוצות להלביש אבל הפעם יש... בראץ החליטה להיות דוגמנית והיא לא יכולה לעשות בלעדיכן, ואתן לא יכולות לאכזב אותו בואו לשנות אותה כך שהיא תהיה הדוגמנית הכי יפה ממש כמו ברבי, פה אתן תופתעו ממגוון הבגדים הגדול באחד...

 

 

 

 

בראץ | בראץ בייביז | משחקי בישול | משחקי הלבשה | בראץ סרטים | משחקי כיף | צור קשר | תנאי שימוש | מפת האתר

כל הזכויות של © לאתר משחקי בנות

כל זכויות היוצרים של המשחקים המוצגים באתר שייכים לבעלי האתרים מארצות הברית אשר מאפשרים שימוש חופשי במשחקים שלהם והתקנתם באתר זה.

 

counter for vBulletin